Nabídky práce do e-mailu

Account Manager/KAM pro německý trh – hydraulické systémy

Pro našeho klienta, významný český strojírenský holding se stabilním postavením ve středoevropském regionu hledáme vhodného kandidáta na pozici.

Klient sídlí ve středních Čechách v dojezdové vzdálenosti i z Vysočiny.

Požadujeme

  • vzdělání technického směru min. SŠ strojní
  • znalost průmyslové hydrauliky – hydraulické válce, hadice, trubky, šroubení a průmyslové kapaliny velkou výhodou
  • obchodní dovednost a průbojnost, zkušenosti s prodejem technických produktů nebo technických řešení
  • základy práce s PC
  • znalost NJ na komunikativní úrovni nutností. jednání s nákupčími, manažery společností přímo v regionu
  • ŘP sk. B, ochota cestovat - cca 10 dnů v měsíci v regionu mimo ČR

Náplň práce

  • péče o stávající zákazníky v silném portfoliu v přidělené oblasti německy hovořící země
  • řešení technických požadavků zákazníků
  • vyhotovování cenových nabídek ve spolupráci s výrobou a zákaznickým servisem
  • vyhledávání nových zákazníků s velmi dobrou nabídkou produktů

Nabízíme

  • zázemí stabilní české společnosti
  • seriózní jednání
  • motivační systém ohodnocování
  • po zapracování zvýšení mzdy plus zaměstnanecké benefity
  • práci v novém prostředí dynamicky se rozvíjející společnosti
  • příspěvek na stravné
  • dva dny dovolené navíc
  • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou

CustomerCategory

Obchod-prodej-marketing;Strojirenstvi-technika

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená na oblast farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, logistiku a spedici, FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby aj.

Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Lucie Mičková
Dělnická 213
17000 Praha
Telefon: 601 556 724