ACCOUNTANT WITH ENGLISH

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Are you looking for a job on position ACCOUNTANT WITH ENGLISH in Brno? Do you have experience in a similar position in the commercial production company? Do you have communicative level of English language and want to realize the position with opportunities for career growth in a leading position?

Then please send your CV today!

The prestigious manufacturing and trading company looking for a new mate to accounting team for the position

Náplň práce

  • Responsible for processing assigned agenda
  • Processing of monthly and annual accounts
  • Responsibility for accounting of VAT
  • Cooperation on annual inventories
  • Communication within departments and across departments
  • Cooperation with other entities and major financial

Nabízíme

  • Background of successful company
  • Very friendly work environment
  • Motivational salary
  • Opportunities for professional learning and growth
  • Meal vouchers
  • Onset of agreement, possible immediately
  • Place of work: Brno

Požadujeme

  • At least high school economics
  • Multi-year experience in complex accounting
  • Comunnicative knowledge of English (B2 min)
  • Advanced MS Office (Excel)
  • Loyalty, diligence, responsibility

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Božena Švamberková

Telefon: +420 775787342

Kód: 8467

Místo práce: Jihomoravský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé