ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE S AJ

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Jste absolventem/absolventkou střední nebo vysoké školy a hledáš své první zaměstnání? Domluvíte se bez problémů anglicky? Baví Vás písemná a telefonická komunikace a to i mezinárodní?

Pak stačí jediné! Zaslat svůj životopis na níže uvedený e-mail!

Rodinná firma sídlící v Hradci Králové hledá posilu na pozici

Náplň práce

  • vyřizování a správa agendy společnosti
  • písemné i telefonické vyřizování objednávek - v češtině i v angličtině
  • koordinace dopravy pro objednané zboží
  • kontrola dokumentů, vedení evidence

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • stravenky
  • služební počítač a telefon
  • dobrou dostupnost od zastávek veřejné dopravy
  • místo výkonu práce: Hradec Králové

Požadujeme

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • angličtinu na velmi dobré úrovni
  • řidičské oprávnění skupiny B
  • smysl pro pořádek, dobré organizační schopnosti
  • příjemné vystupování, komunikativnost

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Blanka Kovandová

Telefon: +420 778434005

Kód: 12590

Místo práce: Královéhradecký kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé