HR ADMINISTRATOR

SPINWARE s.r.o. se specializuje na personální poradenství pro technické a manažerské obory.

Chcete být součástí mezinárodního týmu? Jste komunikativní a vstřícný člověk? Hovoříte plynule německy a rádi byste své jazykové znalosti dále zdokonalovali? Chcete pracovat v oblasti lidských zdrojů? Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • organizace výběrových řízení, podpora HR procesů
  • správa HR dat v interním systému společnosti
  • koordinace a spolupráce mezi jednotlivými odděleními ve společnosti
  • komunikace s mateřskou společností v Německu
  • aktivní využívání německého jazyka na denní bázi
  • pozice vhodná i pro absolventy

Profil kandidáta:

  • SŠ/VŠ ekonomického, humanitního směru
  • aktivní znalost německého jazyka – B2/C1
  • zkušenosti s administrativou, správou dat
  • aktivní přístup k zadaným úkolům, komunikativnost, vstřícnost a ochota
  • ochota příležitostně vycestovat do Německa
  • výborné komunikační dovednosti a příjemná osobnost

Benefity společnosti:

  • zázemí nadnárodní společnosti
  • práce na hlavní pracovní poměr, doba neurčitá
  • motivující platové ohodnocení, roční bonusy, prémie, platy navíc
  • možnost závodního stravování ve společnosti
  • bezplatné jazykové a odborné vzdělávání nezbytné pro výkon profese
  • možnost firemní mateřské školky
  • penzijní připojištění
  • další atraktivní benefity v rámci společnosti

Firma: SPINWARE s.r.o.

Kontakt: Mgr. Veronika Stejná
Palackého 186
61200 Brno

Telefon: +420 737 090 051

Kód: 663

Místo práce: Vysočina

Poznámka: vhodné pro absolventy

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé