Amsterdam! Práce ve skladech,na linkách-hilton meats- až 10,48€/hod

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme práci ve výrobě pro dívky, chlapce, páry nebo skupinky v Amsterdamu.Firma se zabývá zpracováním a balením vepřového a hovězího masa a jeho distribucí do největších nizozemských supermarketů. Zpracování a balení masa probíhá automaticky na strojích a linkách, zaměstnanec odebírá hotový produkt z linky, kontroluje ho, váží a ukládá do boxů určených na expedici.Pracuje se při teplotě cca 8 °.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nizozemsko - registraci na daňovém úřadě v Nizozemsku-platové ohodnocení v souladu se zákoníkem práce v Nizozemsku-ubytování zajištěno v našich vlastních ubytovnách, kde je nepřetržitá služba- cesta do práce a z práce zajištěna- vyplácení týdenní mzdy- plné zdravotní pojištění- poskytujeme Vám kompletní poradenství a příručku OTTO- pracovní smlouva se podepisuje přímo v Čechách- organizujeme společné odvozy do Nizozemska- během celé doby Vaší práce v zahraničí je tu pro Vás asistenční linka- uchazeč o zaměstnání neplatí žádné poplatky za zprostředkování zaměstnání při registraci ani po odchodu do Nizozemska-Společnost OTTO Work Force byla v roce 2014 a 2015 oceněna jako nejlepší pracovní agentura v Nizozemsku TOP 10-holandskou sim kartu s kreditem 15 €

Informace o náboru

Vážení uchazeči o zaměstnání,pokud Vás pracovní nabídka zaujala, pro více informací ohledně nabízených pracovních nabídek nás kontaktujte ještě dnes na níže uvedených telefonních číslech, osobně nebo e-mailem.Odchod KAŽDÝ TÝDEN!Pro bližší informace můžete kontaktovat pobočku v Olomouci na níže uvedených kontaktech v pracovních dnech od 8,00 do 17,00:OTTO Czech, s.r.o.Palachovo náměstí 1772 00 Olomoucemail: prace@ottoworkforce.czMobile :00420 603 488 041,00420 603 488 040Přidejte si nás na Facebook a dostávejte aktuální informace o pracovních nabídkách. Staňte se naším přítelem : https://www.facebook.com/pages/OTTO-...Dotyčená osoba V souladu s § 5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů (dále jen "ZOOOÚ") dávám tímto souhlas společnostem OTTO Czech sro, se sídlem: Palachovo nám. 520/1, 779 00 Olomouc ,IČ: 32 69 17 858 , (dále v textu "Provozovatel") na zpracování osobních údajů poskytnutých elektronicky a / nebo písemně, zejména v rozsahu informací obsažených v zaslaném životopise (dále jen jako "osobní údaje").

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Personální poradenství, zprostředkování práce a studijních pobytůFirma OTTO Czech s.r.o. je personální agentura, která zprostředkovává zaměstnání v zahraničí i v české republice.Dále pak agentura vyhledává zahraniční pracovní síly pro firmy v ČR.Mateřská společnost OTTO holding B.V. patří již více než 15 let mezi 4 největší personální agentury v Nizozemí a zaměřuje se především na dočasné přidělování kvalifikovaných a nekvalifikovaných zaměstnanců do velkých průmyslových společností v Holandsku, kde pokrývá širokou škálu klientů a dokáže uspokojit téměř každou poptávku po zaměstnání.Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Firma: OTTO Czech, s.r.o.

Kontakt: Lucie VÁZLEROVÁ
Palachovo nám. 620/1
779 00 Olomouc

Telefon: 603488040

Místo práce: Olomouc, Holandsko

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr

Plat: 6 - 10 €/hodinuOdpovědět na inzerát


Přihlašte se

Přihlásit se


Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2016 Portál práce KARIERA.CZ s.r.o.