ANALYTIK V IT

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Dokážeš převést požadavek zákazníka do řeči programátorů? Baví Tě zadávat a řídit úkoly a koordinovat činnosti? Máš zkušenosti s návrhem a analýzou software?

Pošli nám svůj životopis na pozici

Náplň práce

  • Komunikace se zákazníkem, analýza jeho požadavků
  • Návrh procesů, koordinace činností, zadávání úkolů
  • Práce s UML diagramy a Microsoft technologiemi
  • Schopnost komuniace a předávání požadavků programátorům

Nabízíme

  • Práce na významných a unikátních projektech
  • Práce s nejmodernějšími technologiemi
  • Pružná pracovní doba a smlouva na dobu neurčitou
  • Až 5 dnů dovolené navíc (odvíjí se od počtu odpracovaných let ve firmě)
  • Účast na odborných konferencích v ČR i zahraničí
  • Odborné a jazykové kurzy
  • Čerstvé ovoce každý den, sezení na zdravých židlích
  • Možnost stravování ve firmě, příspěvek na stravování
  • Zázemí pro cestu do práce na kole
  • Místo výkonu práce: Zlínský kraj

Požadujeme

  • Zkušenost s návrhem a analýzou softwaru
  • Znalost UML, Active Directory, IIS, MS SQL, Share point
  • Dobrá znalost nástrojů MS Office
  • Zkušenost s vývojem serverových, webových a klientských aplikací

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Radka Pravdová

Telefon: +420 775877788

Kód: 12303

Místo práce: Zlínský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé