ANALYTIK PROCESŮ - AUTOMOTIVE

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Máte zkušenosti na obdobné pozici v automotive? Hledáte zaměstnání v mezinárodní splečnosti a nebojíte se novýh výzev v olasti vývoje? Pak nám zašlete svůj životopis ještě dnes!

Neváhejte využít této příležitosti a přihlaste se na výběrové řízení na pozici

Náplň práce

  • Řízení výroby a sestavování plánu výroby
  • Kapacitní plánování, zajištění plynulého chodu výroby
  • Plánování investic
  • Zlepšování plánovacích procesů, navrhování změn v procesu plánování
  • Hodnocení výrobních a finančních plánů výroby
  • Práce v systému SAP
  • Zpracovávání výrobní dokumentace

Nabízíme

  • Příspěvek na dopravu
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Možnost profesního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružná pracovní doba, příspěvek na dopravu a stravování
  • Místo výkonu: Novojičínsko

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
  • Praxi na obdobné pozici - podmínkou
  • Angličtinu na komunikativní úrovni
  • Znalost SAP
  • Výborné organizační schopnosti, technické myšlení
  • Schopnost práce pod tlakem

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Jakub Marko
Jurečkova 18
702 00 Ostrava

Telefon: +420 734713290

Kód: 10419

Místo práce: Moravskoslezský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé