APLIKAČNÍ TESTER

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Baví tě práce testera a chceš se tomu věnovat i nadále? Uvítal bys možnost mít své slovo v oblasti nastavení testovacích konceptů a celé strategie? Líbilo by se ti působit na projektech zaměřené na inteligentní měření v elektrické síti?

Pokud ano, tak posílej své CV!

Náplň práce

  • Příprava testovacích metod a konceptů
  • Koordinace s týmem developerů
  • Analýza testovacích scénářů
  • Tvorba systému testů a celkové strategie
  • Reporting a příprava technické dokumentace

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Odborný kvalifikovaný růst
  • Rozvoj jazykových kompetencí
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Systém interních benefitů
  • Práci na mezinárodních korporátních projektech
  • Místo výkonu práce: Brno

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického zaměření
  • Praxi v oblasti testování a principů UML
  • Znalost jazyka SQL a skriptovacích jazyků
  • Základní administrátorskou znalost Linux a Windows
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Ochotu cestovat

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Ing. Petra Byrtusová

Telefon: +420 777498773

Kód: 6713

Místo práce: Brno

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé