ASISTENT KONSTRUKCE S AJ/NJ

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Jste absolventem strojírenského oboru? Chcete nastartovat svou kariéru tím správným směrem? Pak hledáme právě Vás!

Strojírenská společnost se zajímavým výrobním programem hledá nové pracovníky na pozici

Náplň práce

  • Zpracování technických výkresů a dokumentace
  • Správa a vkládání technických dat do databáze
  • Příprava podkladů do výroby
  • Poskytování administrativní a technické podpory kolegům
  • Jednání s dodavateli společnosti

Nabízíme

  • Stabilní pozici v mezinárodní společnosti
  • Moderně vybavené pracoviště
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Týden dovolené navíc
  • Firemní akce pro zaměstnance
  • Místo výkonu práce: Olomoucký kraj

Požadujeme

  • SŠ vzdělání strojírenského směru
  • Anglický nebo německý jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Znalost práce na PC – Word, Excel, Outlook a s konstrukčními programy
  • Schopnost vyžádat si informace od spolupracovníků různých týmů
  • Aktivní přístup k práci

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Martina Malečková
BEA Centrum Olomouc
tř. Kosmonautů 1288/1
779 00 Olomouc

Telefon: +420 775787777

Kód: 12809

Místo práce: Olomoucký kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé