ASISTENT/KA MANAŽERA S AJ & NJ

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Máte velmi dobré organizační schopnosti? Zvládáte administrativní úkony levou zadní? Jste silní v komunikaci v anglickém a německém jazyce? Pokud jste se poznali, tak čtěte dále!!!

TOP firma na trhu rozšiřuje svůj Ostravský tým o pozici:

Náplň práce

  • podpora administrativních kroků projektového manažera
  • zpracovávání dat v programech MS Power point nebo MS Project
  • údržba databáze, ve které je projekt zaveden
  • organizování work shopu pro manažera
  • řešení dalších individuální problémů vzniklých při vedení projektu

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání pro TOP hráče na trhu
  • možnost kariérního růstu
  • odbornostní i jazyková školení
  • mzdu adekvátní Vašim znalostem a zkušenostem
  • dovolenou nad rámec zákonného fondu
  • pružnou pracovní doba (fix 10:00 – 14:00)
  • Místo výkonu práce: Ostrava

Požadujeme

  • SŠ/ VŠ vzdělání
  • 2 – 4 roky zkušenosti na pozici asistenta/ back office
  • angličtinu i němčinu na komunikativní úrovni (schopnost dorozumět se v obou jazycích)
  • velmi dobrou znalost práce s PC, především Excel a Power Point
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • zkušenosti s podáváním reportů, aktivní přístup k práci a systematickou práci

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Bc. Jan Tvrdý
Jurečkova 18
702 00 Ostrava

Telefon: +420 778407766

Kód: 8931

Místo práce: Moravskoslezský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé