Asistent / ka nákupního oddělení

Náplň práce

  • Spolupracuje na zajištění plynulého zásobování výroby materiálem
  • Zadávání objednávek do interního systému společnosti
  • Odpovědnost za včasné zpracování objednávek
  • Zodpovědnost za aktivní komunikaci s dodavateli
  • Denní komunikace v anglickém jazyce (slovem i písmem)

Požadujeme

  • SŠ vzdělání ukončené maturitou
  • Aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem (denní využití)
  • Aktivní znalost MS Excel (kontingenční tabulky, funkce)
  • Komunikativní dovednosti

Nabízíme

  • Příspěvěk na stravování
  • Příspěvěk na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Výuka cizích jazyků, odborná školení
  • Příspěvek zaměstnavatele na sport/kulturu/volný čas

V případě zájmu o pracovní pozici zasílejte své životopisy na email praha@jobleader.cz

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Lucie Thímová
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 146658

Místo práce: Praha, Středočeský kraj, Ústecký kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé