Asistent/ ka účetního oddělení Praha 6 VHODNÉ PRO ABSOLVENTY!!!!

Hledáme komunikativní , přátelskou kolegyni / kolegu, nejlépe studentku VŠ do našeho týmu, jako podporu účetního oddělení.

Požadavky

  • živatelskou znalost programů na PC (Word, Excel,)
  • Zaškolení do interního systému
  • Komunikativnost
  • Flexibilitu
  • Zodpovědnost za svěřené úkoly
  • Pracovní doba od 9:00-17:00 Po-Pá, popřípadě individuálně

Náplň práce

  • Zadávání zaměstnanců do interního systému
  • Práce s evidencí, komunikace s úřady
  • Výpomoc v účetním oddělení ( zakládání do složek, třídění,…)

Nabízíme

  • Přátelský kolektiv
  • Mobilní telefon s tel. číslem (i pro soukromé účely)
  • Každodenní využití kafetérie
  • Profesní i osobnostní růst
  • Pracoviště Praha 6 u metra Hradčanská
  • MZDA: 16000,- Kč Brutto
  • nástup možný ihned/ dle domluvy

V případě, že Vás tato pozice zaujala, zašlete své CV na praha@jobleader.cz

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Michaela Gonová
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 145917

Místo práce: Praha

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé