ASISTENTKA V KOSMETICKÉM STUDIU Olomoucký kraj

Společnost Jafra Cosmetics byla založena v roce 1956 v Malibu ve státě Kalifornie a dnes patří ke světové špičce v kosmetickém průmyslu. Kosmetické přípravky JAFRA čerpají z tradičního ayurvédického učení, obsahují velké množství nejúčinnějších přírodních extraktů a patentovaných technologií, jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších technologických postupů a vědeckých výzkumů, díky čemuž se řadí mezi nejlepší v oboru. Všechny kosmetické přípravky JAFRA jsou k dostání s odborným poradenstvím a sofistikovanou diagnostikou pleti výhradně ve firemních kosmetických studiích, ve vybraných kosmetických salonech a u pečlivě vybraných kosmetických konzultantek.

V souvislosti s letošním uvedením klíčové kosmetické linie ADVANCED DYNAMICS na trh hledáme pro naše firemní kosmetické studio v Olomouci 1-2 dynamické a komunikativní ženy na pozice kosmetických asistentek.

Náplň práce:

  • Provádění kosmetických prezentací (analyzování pleti + aplikace kosmetických výrobků + prodej kosmetiky)
  • Zákaznický servis - péče o nové klienty
  • Vytváření stálé zákaznické základny

Pozice je aktuální pro Olomouc.

V případě zájmu o uvedenou pozici pošlete profesní životopis prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT".

Nabízíme:

  • Perspektivní práci v příjemném prostředí firemního kosmetického studia
  • Zajištěnou klientelu
  • Nejvyšší ohodnocení v oboru na trhu
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost profesního růstu
  • Zaškolení a praktický zácvik

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Příjemný vzhled
  • Komunikační a prezentační dovednosti
  • Samostatnost, spolehlivost, loajalitu
  • Připravenost pracovat formou živnosti
  • Jazykové znalosti nejsou nutné
  • Nástup nejlépe ihned

V případě zájmu o uvedenou pozici pošlete motivační dopis spolu s profesním životopisem na uvedenou e-mailovou adresu job@studio.cz nebo prostřednictví tlačítka ODPOVĚDĚT.

Místo práce: Olomouc

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr, práce z domu, nebo žl

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé