HR Assistant – v personální agentuře

Pro personálně-poradenskou společnost, která poskytuje komplexní služby v oblasti personalistiky, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici HR Assistant.

Náplň práce:

- asistence generálnímu řediteli

- vyřizování telefonátu, zajištění pošty

- zajištění potřebné administrativní agendy spojené s chodem kanceláře

- práce na PC - především zapisování potřebných dat

- správa personální databáze

- zadávání inzerátů

- vyhledání vhodných uchazečů

- administrativa smluv společnosti

- přepis smluv

Požadujeme:

 - minimálně SŠ

- dobrou znalost práce na PC (MS Office, Outlook, Internet)

- týmový hráč

- schopnost samostatné práce, spolehlivost, preciznost

- zkušenost na pozici HR asistentky výhodou

- empatii, loajalitu a diskrétnost

- odolnost vůči stresu

Nabízíme:

- odpovídající zaškolení

- DLOUHODOBOU a pestrou pracovní nabídku

- získání praxe v oboru personalistiky, administrativy atd.

- mladý a přátelský kolektiv

- možnost kariérového růstu

- možnost podílení se na obchodních zakázkách

 Zaujala Vás nabízená pozice? Zašlete nám svůj strukturovaný životopis na praha@seznam.cz.

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 336

Místo práce: Praha

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé