Automechanik - autoelektrikář

Autorizovaný prodej vozů VW osobní vozy a VW užitkové vozy - provoz Liberec. Autorizovaný servis vozů VW osobní vozy a VW užitkové vozy - provoz Liberec. Autorizovaný servis vozů VW osobní vozy, VW užitkové vozy a Škoda - provoz Praha.

MECHANIK - AUTOELEKTRIKÁŘ

Požadujeme

·         vyučení v oboru automechanik / autoelektrikář

·         praxe v oboru min. 2 roky

·         znalost automobilové technologie

·         řidičský průkaz sk. B

·         uživatelskou znalost práce na PC

·         praxe v autorizovaném servisu koncernu VW výhodou

·         spolehlivost, pracovitost, trestní bezúhonnost

Nabízíme

·         práci s nejmodernější technikou u autorizovaného opravce

·         dobré platové ohodnocení

·         dobrý pracovní kolektiv

·         další vzdělávání, školení v oboru, rozšiřovaní kvalifikace

·         příspěvek na stravování

Náplň práce

·         diagnostika a opravy vozů značek VW, VW užitkové, Škoda

·         dodržování technologie pracovních postupů

Firma: AUTO ENGE, a.s.

Kontakt: Ing. Pavel SKRUŽNÝ
U Seřadiště 65/7
101 00 Praha 10 - Vršovice

Telefon: 775775262

Místo práce: Praha 10

Plat: 30000 - 40000 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé