BALIČ - MONTÉR až 18.500 Kč/měsíc + bonusy

Hledáme šikovné a spolehlivé uchazeče pro našeho významného zákazníka, který se zabývá vybavením značkových prodejen.

Náplň práce

  • kontrola vyrobeného zboží - finální montování (práce s aku vrtačkou)
  • kompletace zakázek, balení a příprava zboží pro expedici
  • kontrola poškození a kvality
  • práce dle schémat

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení dle praxe a zkušeností 15.700 - 18.500 Kč
  • dle výkonu Osobní bonus až 1000 - 3000 Kč
  • dle docházky Docházkový bonus celkem za rok až 20.400 Kč
  • práce na HPP
  • práce dle provozu 1 - 2 směny
  • svozové autobusy dle provozu nebo příspěvek na dopravu
  • zajímavou tvůrčí práci
  • zázemí stabilní a úspěšné společnosti
  • pracoviště - Praha východ (autobusy zajištěné přímo z Prahy)

Požadujeme

  • manuální zručnost nutná
  • zkušenost s používáním ručního nářadí - aku vrtačka
  • zkušenosti s elektrem - výhodou
  • vyučení v technickém oborou - výhodou
  • ochota pracovat na 2 směny
  • spolehlivost, preciznost
  • zájem o dlouhodobou spolupráci

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Helena Kachlíková
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 147197

Místo práce: Praha

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé