Barman/ka - na HPP nebo brigádně

Společnost Bohemia Properties a.s. je vlastníkem a provozovatelem tří hotelů v České republice, 4* hotel DUO v Praze, 5* hotel Růže a 4* hotel Old Inn v Českém Krumlově.

5* Hotel Růže v Českém Krumlově je situován v bývalé jezuitské koleji ze 16. století v unikátním historickém centru města, které je zapsáno na seznam UNESCO. Nabízí 70 pokojů a restauraci s letní terasou, kde jsou servírovány vybrané speciality české a mezinárodní kuchyně. V hotelu se nachází konferenční centrum s kapacitou až 200 osob a Wellness centrum, které nabízí jedinečnou atmosféru a procedury.

Hotel Růže

hledá vhodného uchazeče na pozici:  Barman/ka - na HPP nebo brigádně

Možný nástup: ihned

Náplň práce:

  • samostatná příprava, servírování a prodej nápoje. Dokázat poradit při výběru konkrétního alkoholického nebo nealkoholického nápoje.
  • přijímání objednávky od zákazníků a následně připrava jednotlivých nápojů včetně míchaných nápojů s důrazem na správný postup přípravy
  • udržování přehledu o aktuálním stavu skladových zásob
  • umývání a leštění sklenic a barmanského nářadí
  • účtování plateb, inkasování hotovosti a obsluha pokladny

Požadujeme:

  • praxe nebo vyučení v oboru podmínkou
  • komunikativní znalost AJ, znalost dalšího jazyka výhodou
  • časová flexibilita
  • příjemné vystupování
  • aktivní přístup k práci

Nabízíme:

  • stabilní pracovní prostředí, hlavní pracovní poměr nebo i možnost pravidelné brigády
  • možnost odborného růstu – jazykové kurzy, profesní vzdělání
  • atraktivní pracovní prostředí v centru Českého Krumlova
  • odpovídající finanční ohodnocení, prémie, roční odměny, věrnostní bonusy
  • závodní stravování
  • příspěvek na penzijní/ životní připojištění
  • zaměstnanecké slevy na služby hotelu
  • zdravotní volno nad rámec zákonné dovolené
  • možnost ubytování pro zaměstnance mimo region

Zaujala Vás tato pozice? Pokud ano, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis. Nebudeme – li Vás kontaktovat do dvou týdnů od obdržení Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti Bohemia Properties a.s. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.Těšíme se na setkání v naší společnosti!

Firma: Bohemia Properties a.s.

Kontakt: Romana Antlová
Horní 154
381 01 Český Krumlov

Telefon: 380 772 401

Místo práce: Český Krumlov

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé