Barman/ka - na HPP nebo brigádně

Společnost Bohemia Properties a.s. je vlastníkem a provozovatelem tří hotelů v České republice, 4* hotel DUO v Praze, 5* hotel Růže a 4* hotel Old Inn v Českém Krumlově.

5* Hotel Růže v Českém Krumlově je situován v bývalé jezuitské koleji ze 16. století v unikátním historickém centru města, které je zapsáno na seznam UNESCO. Nabízí 70 pokojů a restauraci s letní terasou, kde jsou servírovány vybrané speciality české a mezinárodní kuchyně. V hotelu se nachází konferenční centrum s kapacitou až 200 osob a Wellness centrum, které nabízí jedinečnou atmosféru a procedury.


Společnost Bohemia Properties a.s. je vlastníkem a provozovatelem tří hotelů v České republice, 4* hotel DUO v Praze, 5* hotel Růže a 4* hotel Old Inn v Českém Krumlově. 

Hotel Růže 

hledá vhodného uchazeče na pozici:  Barman/ka - na HPP nebo brigádněMožný nástup: ihned 

Náplň práce:* samostatná příprava, servírování a prodej nápoje. Dokáže poradit při výběru konkrétního alkoholického nebo nealkoholického nápoje. * přijímání objednávky od zákazníků a následně připrava jednotlivých nápojů včetně míchaných nápojů s důrazem na správný postup přípravy.* udržování přehledu o aktuálním stavu skladových zásob* umývání a leštění sklenic a barmanského nářadí* Účtování plateb, inkasování hotovosti a obsluha pokladnyPožadujeme:* praxe nebo vyučení v oboru podmínkou* komunikativní znalost AJ, znalost dalšího jazyka výhodou* časová flexibilita* příjemné vystupování* aktivní přístup k práciPreferujeme jazykové znalosti:Česky, AnglickyNabízíme:* stabilní pracovní prostředí, hlavní pracovní poměr nebo i možnost pravidelné brigády* možnost odborného růstu – jazykové kurzy, profesní vzdělání* atraktivní pracovní prostředí v centru Českého Krumlova* odpovídající finanční ohodnocení, prémie, roční odměny, věrnostní bonusy* závodní stravování* příspěvek na penzijní/ životní připojištění* zaměstnanecké slevy na služby hotelu* zdravotní volno nad rámec zákonné dovolené* možnost ubytování pro zaměstnance mimo regionZaujala Vás tato pozice? Pokud ano, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis. Nebudeme – li Vás kontaktovat do dvou týdnů od obdržení Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti Bohemia Properties a.s. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.Těšíme se na setkání v naší společnosti!

logo

Firma: Bohemia Properties a.s.

Kontakt: Romana Antlová
Horní 154
381 01 Český Krumlov

Telefon: 380 772 401

Místo práce: Český Krumlov

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměrOdpovědět na inzerát


Přihlašte se

Přihlásit se


Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2016 Portál práce KARIERA.CZ s.r.o.