Branch Director (Ředitel/ka pobočky) - PRAHA

iCredit s.r.o. je součástí Management Financial Group - vedoucího poskytovatele mikroúvěrů ve Střední a Východní Evropě. Skupin zaměstnává přes 7 000 zaměstnanců na více než 300 pobočkách v České republice, Polsku, Rumunsku, Ukrajině, Makedonii a Bulharsku. Dohromady tato skupina obslouží přes 600 000 zákazníků denně.

Protože rosteme velmi rychle, hledáme nyní nové kolegy na pozici Branch Director (Ředitel/ka pobočky), který bude zodpovědný za rozvoj obchodní činnosti v přidělené oblasti.

Tato pozice je ideální pro ty, kteří jsou dynamičtí, soutěživí a umí řídit prodejní tým.

IDEÁLNÍ KANDIDÁT:

  • vysokoškolské vzdělání
  • Minimálně 1 rok zkušeností s vedením týmu
  • Společenský, komunikativní, činorodý, se zaměřením na zákazníka
  • Zaměřený na cíle a dosahování konkrétních výsledků
  • Velkou výhodou jsou předchozí zkušenosti v oboru spotřebitelských půjček a znalost angličtiny
  • Pozice vyžaduje ze 70% práci v terénu, z 30% práci v kanceláři
  • Řidičský průkaz skupiny B, bez nehod
  • Znalost práce na PC

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Plnění měsíčních cílů (prodeje a výběry)
  • Efektivní správa rozpočtu pobočky
  • Nábor, vedení a řízení vlastního týmu Týmových manažerů, pokladníka a kreditních konzultantů
  • Školení týmových manažerů, pokladníka a kreditních konzultantů, a to dohledem nad jejich každodenními činnostmi
  • Organizace a řízení činností ve svěřené oblasti
  • Budování a rozvíjení vztahů se zákazníky pobočky
  • Budování a rozvoj vztahů s místními úřady a externími dodavateli
  • Administrativní činnost
  • Příprava reportů a analýz o výkonnosti pobočky pro Regionálního manažera
  • Pružná 8 hodinová pracovní doba

Jaké jsou benefity?

  • Příjemné pracovní prostředí
  • Fixní měsíční mzda plus výkonnostní bonusy

Firma: iCredit s.r.o.

Kontakt: Michaela Štěpaniková
Přemyslovců 85/33
70900 Ostrava

Telefon: 810800010
797977474

Kód: RMPRA

Místo práce: Praha

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé