Brand manager TV, audio

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v personální oblasti a to co nejširšímu spektru firem i uchazečů o zaměstnání. Pružně reagujeme na potřeby našich klientů a na vývoj a požadavky trhu. Specializujeme se na pozice středního a vyššího managementu, administrativy a temporary help. Vzhledem k patnáctiletým odborným zkušenostem v těchto oblastech Vám můžeme nabídnout kompletní profesionální servis v krátkých termínech a v nejvyšší kvalitě. Spolupracujeme s vysoce kvalifikovanými poradci, kteří mají zkušenosti s řízením lidských zdrojů a jsou schopni profesionálně zvládnout nároky a projekty našich klientů. Personální poradenství a zprostředkování práce vykonáváme na základě povolení Ministerstva práce a sociálních věcí České republiky.Pro uchazeče o zaměstnání jsou naše služby bezplatné. Naší zásadou jsou obecně platné zásady slušnosti a zákony obchodní politiky: diskrétnost, profesionalita, informovanost, spolehlivost a etika.


Náš klient – silný hráč v oblasti elektroniky a domácích spotřebičů – hledá do svého týmu Brand managera pro známou, v zahraničí zavedenou značku, která bude nově uvedena na náš trh. Jedná se o produkty TV, audio a domácí spotřebiče s několikaletou tradicí a vysokou kvalitou. Úkolem daného kandidáta bude komplexní činnost od zavedení značky, tvorba image značky v rámci ČR a dalších aktivit viz pracovní náplň.

Pracovní náplň:

- zavedení značky na český trh - tvorba image značky v rámci ČR - vyjednávání podmínek se zahraničním výrobcem pro český trh- sledování a analýza prodeje- příprava obchodní strategie- spolupráce s obchodními manažery

Požadujeme:

- IT znalosti - vzdělání/zapálený fanoušek - praxe na obdobné pozici- dobrá orientace na trhu v dané oblasti- znalost anglického jazyka- ŘP sk. B- motivovaná osobnost s vysokým pracovním nasazením- strategické obchodní myšlení- komunikativnost a cílevědomost

Nabízíme:

- atraktivní platové podmínky- smysluplnou práci v mezinárodní společnosti- skvělý tým a pěkné kanceláře- nástup ihned

Uvítáme zkušenosti v oboru, jazykovou vybavenost a nadšení pro věc. Jste vhodným kandidátem? Pokud ano, zašlete nám Váš životopis, spojíme se s Vámi a na osobní schůzce zodpovíme Vaše dotazy.

logo

Firma: JOBSTART s.r.o.

Kontakt: Adéla Červená
Vodičkova 736/17
11000 Praha 1

Telefon: 727875744

Kód: 4154

Místo práce: Praha

Typ úvazku: hlavní pracovní poměrOdpovědět na inzerát


Přihlašte se

Přihlásit se


Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2016 Portál práce KARIERA.CZ s.r.o.