BRAND MANAGER elektroinstalačního materiálu

Náplň práce

  • propagace a reklama elektroinstalačního materiálu svěřené značky
  • výběr vhodných elektroinstalačních produktů ze zahraničí
  • odpovědnost za tvorbu marketingové a obchodní strategie v rámci ČR
  • sledování vývoje na trhu
  • distribuce zboží klientům
  • zahraniční cesty

Jaké by měly být Vaše předpoklady

  • výborná znalost AJ slovem i písmem
  • nutná praxe na obdobné pozici 3 roky
  • zájem o oblast elektroinstalace, orientace na trhu
  • samostatnost, časová flexibilita
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • cílevědomost

Co Vám za Vaše zkušenosti nabízíme

  • práce ve významné společnosti
  • možnost seberealizace
  • firemní notebook, telefon
  • stravenky, občerstvení
  • výborné finanční ohodnocení
  • pracoviště Praha východ (do 15 km od Prahy)

Zaujala Vás pracovní nabídka? Máte zájem se o uplatnění dovědět více? Zašlete nám Váš životopis na email praha@jobleader.cz

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Zuzana Gabrhelová
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 137122

Místo práce: Praha, Středočeský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé