BRAND MANAGER - IT příslušenství

Pro našeho klienta - společnost působící v oblasti velkoobchodu s IT příslušenstvím v současné době hledáme vhodného kandidáta na pozici produktového manažera!

PRODUKTOVÝ MANAŽER

Náplň práce

  • péče o produkt z kategorií IT příslušenství- výběr zboží, import, zobchodování, aj.
  • komunikace s dodavateli
  • tvorba cenové politiky
  • tvorba obchodní strategie pro produkty

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • AJ na komunikativní úrovni - schopnost vést obchodní jednání
  • vynikající organizační a vyjednávací schopnosti
  • praxe v oboru nákup/prodej techniky výhodou
  • ochotu cestovat do zahraničí
  • vysoké pracovní nasazení

Nabízíme

  • motivující finanční ohodnocení
  • možnost služebních cest do zahraničí
  • možnost využití firemního ubytování
  • osobní automobil, notebook, telefon
  • nástup ihned

Místo výkonu práce: Praha

V případě zájmu zašlete své CV na adresu recruitment@jobleader.cz

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Zuzana Gabrhelová
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 142225

Místo práce: Praha, Středočeský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé