Brand Manager - ZKUŠENOST S ASIJSKÝM TRHEM

Náplň práce

  • komplexní řešení produktového portfolia od nákupu, dojednání cenové nabídky až po distribuci produktů obchodním partnerům
  • kompletní zodpovědnost za svěřenou značku
  • spolupráce na marketingové strategii
  • monitoring trhu
  • distribuce zboží partnerům

Jaké by měly být Vaše předpoklady

  • praxe na obdobné pozici min. 2 až 3 roky
  • nutná aktivní znalost AJ (slovem i písmem)
  • obchodní a komunikační dovednosti
  • schopnost vytvářet nové cíle a jejich plnění
  • časovou flexibilitu a chuť se dále seberealizovat (zahraniční cesty - Asie)

Co Vám za Vaše zkušenosti nabízíme

  • pracovní uplatnění u významné společnosti na českém trhu s neustálým rozvojem a růstem
  • kvalitní finanční ohodnocení
  • notebook, telefon, slevy na firemní produkty, bonusy / prémie
  • nástup ihned nebo dle domluvy
  • Pracoviště: Praha východ (do 15 km od Prahy)

Zaujala Vás pracovní nabídka? Máte zájem se o uplatnění dovědět více? Zašlete nám Váš životopis na email praha@jobleader.cz

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Zuzana Gabrhelová
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 116118

Místo práce: Praha, Středočeský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé