CHEMIK - OPERÁTOR

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Máte středoškolské vzdělání v chemickém oboru či jste v tomto oboru působil jako operátor a není pro Vás překážkou, že od nadřízených budete instrukce dostávat v anglickém jazyce?

V chemickém provoze jste zběhlý, takže Vás nezaskočí náročnost, co se týče bezpečnosti a stejně tak Vám nečiní problém pracovat ve 2 – 3směnném provoze?

Pak splňujete všechny naše základní nároky na tuto pozici! Pošlete nám svůj životopis I s kontakty, na základě kterých se můžeme domluvit na osobním pohovoru na pozici:

CHEMIK – OPERÁTOR S AJ (18.000 - 23.000 Kč)

Náplň práce

  • Obsluha zařízení pro chemickou úpravu vyráběných produktů
  • Manipulace s chemikáliemi
  • Kontrola jednotlivých produktů před i po chemické úpravě
  • Spolupráce s chemiky – laboranty, technology a technickými specialisty v rámci výrobní sekce

Nabízíme

  • Možnost kariérního růstu v mezinárodní společnosti
  • Prostředí firmy sledující nejmodernější trendy jak ve výrobě, tak v přístupu k zaměstnancům
  • Individuální bonusy a benefity na základě provedené práce
  • Práci v Olomouckém kraji

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání či vyučení v oblasti chemie či praxi v oboru
  • Zkušenost s manipulací s chemikáliemi
  • Anglický jazyk na mírně až středně pokročilé úrovni, schopnost přijímat instrukce v anglickém jazyce
  • Zodpovědnost a schopnost pracovat dle předepsaných bezpečnostních norem

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Jindřich Bláha
BEA Centrum Olomouc
tř. Kosmonautů 1288/1
779 00 Olomouc

Telefon: +420 777498775

Kód: 9524

Místo práce: Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé