Čistič vozů MHD – BRNO - MEDLÁNKY - tramvaje

Clarima, s.r.o. je moderní společnost, která dlouhodobě poskytuje služby z oblasti správy a údržby nemovitostí, facility servisu a komplexních úklidových služeb, zejména ve zdravotnických zařízeních, vzdělávacích ústavech, výrobních areálech a administrativních centrech. Pro zájemce o úklid, správu a údržbu a další facility služby jsou připraveni ke zpracování nabídky na území České republiky obchodní zástupci v Brně, Praze a Ostravě. Požadavky na obchod zrealizuje e-shop nebo osobně odborný personál na maloprodejně nebo ve velkoobchodním skladu v Brně. Prostřednictvím své sesterské společnosti FIDEM, s.r.o. je připravena pro své partnery poskytnout tzv. náhradní plnění v případě, že tito neplní povinný podíl zaměstnanců se ZPS na celkovém počtu zaměstnanců stanovený v souladu se zákonem o zaměstnanosti. Dlouhodobé zkušenosti s úklidem Clarima, s.r.o. uplatňuje i ve velkoobchodním i maloobchodním prodeji osvědčeného sortimentu zboží pro úklid domácností i pro profesionální úklid. A naopak odborný personál našich prodejen je připraven nabídnout nejnovější trendy úklidového sortimentu s ohledem na účelnost, hospodárnost a životní prostředí. Využijte i Vy služeb společnosti Clarima, s.r.o. a přesvěčte se sami o jejím profesionálním a vstřícném přístupu k zákazníkům.

Přijmeme pracovníka na provádění úklidu vozů MHD ve vozovně DPMB v BRNĚ - MEDLÁNKÁCH.

Náplň práce:

Vaše náplň práce bude spočívat v celkové očistě přidělených vozů - autobusů, trolejbusů a tramvají ve vozovně DPMB.

Pracovní doba: Turnusové směny - denní 07:30 -18:30, noční 17:30 - 01:30 hod.

Pracovněprávní vztah: DPP, PP plný

Počet volných míst: 3

Nástup: Ihned

Podmínka: Dobrá fyzická kondice, pracovní nasazení, spolehlivost. Vhodné pro lidi vyššího vzrůstu.

Volat po 16 hodině.

Firma: Clarima, s.r.o.

Kontakt: Ladislav Rybníkář
Okružní 834/29a
63800 Brno

Telefon: 724148011

Místo práce: Brno - Medlánky

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr

Plat: 75 - 75 Kč/hodinu

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé