CLIENT COORDINATOR pro italský trh

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Úspěšná mezinárodní společnost hledá do svého týmu člověka prozákaznicky orientovaného s organizačními a vyjednávacími schopnostmi a plynulou znalostí italského jazyka

Náplň práce

  • Péče o klíčového klienta společnosti
  • Identifikace, koordinace všech služeb směrem k zákazníkovi a jejich zpětná kontrola
  • Zodpovědnost za svěřené úkoly a zajištění customer service
  • Komunikace s odděleními napříč společností
  • Zajištění podpory při propagaci nového výrobku

Nabízíme

  • Příležitost k růstu v mezinárodní společnosti
  • Možnost pracovat samostatně a uskutečňovat vlastní návrhy
  • Zajímavé mzdové ohodnocení včetně ročního bonusu
  • Pružnou pracovní dobu, stravenky, jazykové kurzy a další benefity
  • Místo výkonu práce: Plzeňský kraj

Požadujeme

  • VŠ vzdělání
  • Italský jazyk – výbornou znalost, anglický jazyk - komunikativní znalost
  • Prokazatelné zkušenosti na obdobné pozici
  • Osobnost s výbornými komunikačními dovednostmi, s citem na zajištění zákaznických potřeb a zároveň vizionářským a strategickým myšlením

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Lenka Sládková

Telefon: +420 775787072

Kód: 12450

Místo práce: Plzeňský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé