CNC Programátor

Zabýváme se projektováním, výrobou a zkoušením speciálních a nestandardních elektrických točivých strojů (asynchronních, synchronních a synchronních s PM), elektrických pohonů a zkušebních pracovišť s dynamometry.


VUES Brno je firmou zaměřenou zejména na kusovou a malosériovou výrobu speciálních střídavých elektrických strojů a pohonů. Má dlouholeté vývojové zkušeností v oboru elektrických strojů.Provoz společnosti je umístěn do tří částí. Hlavní část je blízko středu Brna. Strojní výroba byla převedena do nové výrobní haly vzdálené od původního závodu jen 2 km. Třetí část firmy zaměřená na výrobu lineárních motorů je umístěna ve výrobním závodě ve Slavkově u Brna. V současnosti máme cca 500 zaměstnanců, z toho asi 280 pracovníků ve výrobě a cca 200 technických pracovníků.

Vzhledem k tomu, že se VUES neustále rozvíjí, potřebujeme právě Vás, abyste se stal naší součástí. Ve výrobě na Vás čeká pracovní místo na pozici Programátora CNC strojů.V provozu na ulici Jarní v Brně budete mít radost, že je za Vámi vidět dobře odvedená práce. Konkrétně budete programovat a seřizovat 5 velkých strojů (karusel, horizontky, vyvrtávačky). Tzn., že Vašim úkolem bude sestavit program, odladit jej na 1. kusu, zarchivovat funkční program. Pracujeme se systémem Sinumeric 840D a Heidenhein 530I.Bude fajn, pokud jste alespoň vyučen v oboru a máte v programování velkých strojů praxi.Nabízíme vám jisté pracovní místo ve firmě s dlouholetou tradicí a Vaše mzda tomu bude plně odpovídat. Určitě Vás potěší i variabilní složka mzdy, příspěvek na finanční produkty (penzijní nebo životní připojištění) nebo volnočasové aktivity, slevu na sport, levnější nákupů IT komponentů apod. Budeme na Vás myslet i na Vánoce a v případě životních a pracovních jubileí.Navíc pro Vás máme 5 týdnů zasloužené dovolené, příspěvek na závodní stravování (5 druhů jídel denně za pár kaček se opravdu vyplatí!), přispějeme Vám i na čistění pracovních oděvů a můžeme se dokonce podílet na řešení nutnosti bezúročné půjčky.Abychom nezapomněli – protože pro nás budete na prvním místě, budeme Vás dále vzdělávat a máme na to propracovaný systém.Co za to od Vás budeme chtít? Abyste neměl obě ruce levé, byl fit a v kondici, byl trestně bezúhonný a nebude Vám sem tam vadit práce přesčas.Tohle všechno si přece nemůžete nechat ujít. Nečekejte a pošlete nám svůj životopis a my už se s Vámi spojíme. Opravdu čteme každý životopis a všem odpovídáme.

~~Souhlas se zpracováním osobních údajůOdpovědí na tento inzerát či zasláním vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte společnosti VUES Brno s.r.o. se sídlem Mostecká 992/26, 614 00 Brno Husovice, souhlas se zpracováním vašich osobních údajů v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. v platném znění, a to v rozsahu potřebném pro realizaci stávajícího i budoucích výběrových řízení na obsazení volných pracovních pozic ve společnosti VUES Brno s.r.o..VUES Brno s.r.o. prohlašuje, že Vámi zaslané osobní údaje použije pouze k uskutečnění stávajícího nebo i budoucích výběrových řízení a nepředá tyto údaje třetím osobám bez Vašeho předchozího písemného souhlasu.Tento souhlas se zpracováním osobních údajů je platný po dobu jednoho roku nebo do okamžiku jeho písemného odvolání z Vaší strany. 

Místo práce: Brno

Typ úvazku: hlavní pracovní poměrOdpovědět na inzerát


Přihlašte se

Přihlásit se


Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2016 Portál práce KARIERA.CZ s.r.o.