CNC SOUSTRUŽNÍK (Brno)

SPINWARE s.r.o. se specializuje na personální poradenství pro technické a manažerské obory.

Jste manuálně zručný a rád byste využil této schopnosti? Jste precizní a nevadí Vám práce na směny? Pak neváhejte a zašlete nám Vaše CV.

Bližší popis pozice:

  • příprava a obrábění materiálu dle technologického postupu a výkresové dokumentace
  • obsluha a samostatné seřizování CNC soustruhu

Požadavky:

  • praxe na CNC soustruhu minimálně 1 rok
  • znalost systému Sinumeric, Fanuc výhodou
  • schopnost čtení výkresové dokumentace
  • ochota pracovat ve 3 směnném provozu
  • samostatnost, pečlivost

Pracovní podmínky

  • motivující platové ohodnocení
  • stabilní zaměstnání v české společnosti
  • další zaměstnanecké benefity
  • lokalita práce: Brno

Firma: SPINWARE s.r.o.

Kontakt: Mgr.Vlaďka Dobiášová
Palackého 186
61200 Brno

Telefon: +420 734 235 744

Místo práce: Brno

Plat: 25000 - 35000 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé