CNCSoustružník

Zabýváme se projektováním, výrobou a zkoušením speciálních a nestandardních elektrických točivých strojů (asynchronních, synchronních a synchronních s PM), elektrických pohonů a zkušebních pracovišť s dynamometry.


VUES Brno je firmou zaměřenou zejména na kusovou a malosériovou výrobu speciálních střídavých elektrických strojů a pohonů. Má dlouholeté vývojové zkušeností v oboru elektrických strojů.Provoz společnosti je umístěn do tří částí. Hlavní část je blízko středu Brna. Strojní výroba byla převedena do nové výrobní haly vzdálené od původního závodu jen 2 km. Třetí část firmy zaměřená na výrobu lineárních motorů je umístěna ve výrobním závodě ve Slavkově u Brna. V současnosti máme cca 500 zaměstnanců, z toho asi 280 pracovníků ve výrobě a cca 200 technických pracovníků.

Staňte se součástí prosperující společnosti, která stojí za svými zaměstnanci a pojďte k nám pracovat na pozici CNC Soustružníka na stroji MAS 430Y a MAS 280Ve třísměnném provozu na ulici Jarní v Brně byste soustružil dle výkresové dokumentace na velkém CNC soustruhu hřídele a štíty.Potřebujeme však, abyste byl vyučen v oboru a uměl pracovat v systému Sinumeric a FanucNabízíme Vám jisté pracovní místo ve firmě s dlouholetou tradicí a Vaše mzda tomu bude plně odpovídat. Určitě Vás potěší i variabilní složka mzdy na základě Vašich výsledků. Budeme na Vás myslet i na Vánoce a v případě životních a pracovních jubileí.Práce u nás je fajn ale i tak si chce člověk také někdy odpočinout, dáme Vám proto 5 týdnů dovolené! Závodní stravování na všech pracovištích a symbolickou cenou pro zaměstnance jen doplňuje příjemnou atmosféru v naší společnosti. Přispějeme Vám i na čistění pracovních oděvů a můžeme se dokonce podílet na Vašem životním pojištění nebo řešení nutnosti bezúročné půjčky.Abychom nezapomněli – protože pro nás budete na prvním místě, budeme Vás dále vzdělávat a máme na to propracovaný systém.Co za to od Vás budeme chtít? Abyste neměl obě ruce levé, byl fit a v kondici, byl trestně bezúhonný a nebude Vám sem tam vadit práce přesčas.Tohle všechno si přece nemůžete nechat ujít. Nečekejte a pošlete svůj životopis a my už se s Vámi spojíme. Těšíme se na Vás!

~~Souhlas se zpracováním osobních údajůOdpovědí na tento inzerát či zasláním vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte společnosti VUES Brno s.r.o. se sídlem Mostecká 992/26, 614 00 Brno Husovice, souhlas se zpracováním vašich osobních údajů v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. v platném znění, a to v rozsahu potřebném pro realizaci stávajícího i budoucích výběrových řízení na obsazení volných pracovních pozic ve společnosti VUES Brno s.r.o..VUES Brno s.r.o. prohlašuje, že Vámi zaslané osobní údaje použije pouze k uskutečnění stávajícího nebo i budoucích výběrových řízení a nepředá tyto údaje třetím osobám bez Vašeho předchozího písemného souhlasu.Tento souhlas se zpracováním osobních údajů je platný po dobu jednoho roku nebo do okamžiku jeho písemného odvolání z Vaší strany. 

Místo práce: Brno

Typ úvazku: hlavní pracovní poměrOdpovědět na inzerát


Přihlašte se

Přihlásit se


Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2016 Portál práce KARIERA.CZ s.r.o.