HR CONSULTANT PRO IT

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Baví Vás práce s lidmi a neděsíte se každodenního kontaktu s „ajťáky“? Dokážete se pro práci nadchnout a předat toto nadšení i dál? Domluvíte se anglicky?

Pak hledáme možná právě Vás! Pošlete nám své CV.

Náplň práce

  • Aktivní vyhledávání kandidátů na IT pozice
  • Administrativní starost o poptávky od klientů
  • Vytváření inzerátů a snaha zaujmout kandidáty
  • Vedení pohovorů s kandidáty po telefonu i osobně
  • Komunikace s klienty, organizace pohovorů

Nabízíme

  • Rozhodně ne nudnou a stereotypní práci
  • Velmi pěkný výdělek, který jste schopni ovlivnit
  • Zázemí české společnosti, která je 13 let na trhu
  • Propracovaný systém školení a předávání know-how
  • Stravenky, občerstvení na pracovišti, teambuildingy
  • Místo práce: Brno

Požadujeme

  • Ideálně VŠ s IT zaměřením (Ekonomická informatika, …)
  • Ideálně zkušenosti s recruitmentem v IT oblasti
  • Minimálně zájem o tuto práci a zaměření
  • Ideálně zkušenosti s prací na normy a plány
  • Minimálně odolnost vůči stresu a aktivita
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Radka Pravdová

Telefon: +420 775877788

Kód: 11467

Místo práce: Jihomoravský kraj, Brno, Brno-venkov

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé