HR CONSULTANT OF SALES & LOGISTICS DIVISION

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Hledáte možnost uplatnění svého potenciálu a chcete se věnovat oblasti řízení lidských zdrojů? Ovládáte anglický jazyk a chcete se podílet na úspěchu zavedené největší české personální agentury? Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce

Pracovní náplň

  • Práce na zakázkách v oblasti personalistiky
  • Každodenní komunikace s klienty
  • Zajištění kompletního náboru pro klienty
  • Aktivní vyhledávání uchazečů na pracovní pozice
  • Vedení výběrových pohovorů s uchazeči
  • Tvorba a správa inzerátů
  • Poskytování odborného poradenství v personalistice
  • Účast na jednáních a pohovorech u klientů

Nabízíme

  • Stabilní zázemí největší české personální agentury
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Možnost dalšího profesního růstu, vzdělávání a odborného rozvoje
  • Sick days
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Přátelský kolektiv
  • Moderní kanceláře v centru Brna

Požadujeme

  • SŠ/VŠ
  • PraxI v personalistice nebo v personální agentuře výhodou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni, znalost dalších jazyků výhodou
  • Znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook)
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Komunikační a organizační schopnosti
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Hana Moravcová

Telefon: +420 778705556

Kód: 11428

Místo práce: Jihomoravský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé