CONTRIBUTING SCRUM MASTER - C#

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Chcete být součástí nově vznikajícího týmu? Umíte programovat v jazyku C# a chcete se učit nejnovější technologie, vyvíjet inovativní a revoluční produkt?

Pokud ano, zašlete svůj životopis!

Náplň práce

  • Vývoj aplikací v programovacím jazyce C#
  • Vývoj „proof of concept“ revolučního produktu
  • Neustálé vzdělávání se v nových technologiích
  • Práce v novém inovačním centru
  • Spolupráce na analýze požadavků
  • Psaní dokumentace a reporting

Nabízíme

  • Příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti
  • Relaxační místnost (x-box, fotbálek)
  • 5 týdnů dovolené, sick days
  • Mobilní telefon, notebook
  • Flexibilní pracovní doba
  • Místo výkonu práce: Brno

Požadujeme

  • VŠ v oboru IT (nebo SŠ a prokazatelná praxe)
  • Zkušenosti s programovacím jazykem C# min. 2 roky
  • Ochotu učit se a vzdělávat se
  • Důraz na kvalitně odvedenou práci
  • Znalost agilní metodiky vývoje
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Zuzana Gajdošíková

Telefon: +420 778779756

Kód: 10541

Místo práce: Brno

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé