Cost Manager - manažer nákladů s aktivní znalostí AJ

Personální společnost ALP consulting, s.r.o. působí na českém trhu již od roku 2001. Společnosti pružně reaguje na zájem firem o nové zaměstnance. Individuálně a profesionálně přistupuje ke kandidátům, kteří hledají uplatnění. Naši kandidáti jsou pro nás především jedinečné osobnosti a partneři při výběru zaměstnání Držíme se zásady: " Lidskost, serioznost, profesionalita." Pro nás je důležitá je kvalita, ne kvantita."

Pro našeho klienta, významnou zahraniční nadnárodní skupinu, která se podílí na nejvýznamnějších stavebních projektech v ČR, Evropě a ve světě, zastupující vždy zájmy investorů, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Náplň práce:

  • tato pozice cost managera je na straně klienta
  • kontrola nákladů výstavby od přípravy v průběhu projektu až po předání stavby investorovi
  • jednání s generálním dodavatelem ohledně cen stavebních prací
  • řízení nákladů v procesu přípravy a realizace investičních akcí ve výstavbě
  • předběžné odhady nákladů
  • sestavování položkových rozpočtů
  • vyhodnocování nákladů připravovaných a realizovaných projektů
  • dohled nad optimalizací nákladů a zabezpečení efektivního čerpání financí
  • pravidelný reporting pro investora nebo příslušný bankovní dům
  • zpracování metodických postupů pro čerpání financí
  • tvorba plánů a rozpočtů souvisejících s řízenými projekty
  • monitorování plnění časových plánů realizace jednotlivých projektů

Požadujeme:

  • VŠ stavebního zaměření - ideálně ekonomika staveb
  • dokonalá znalost procesu přípravy a realizace investičních akcí ve výstavbě
  • zkušenosti a znalost sestavení podrobného položkového rozpočtu velké stavby
  • velmi dobré vyjednávací a komunikační schopnosti
  • vítány jsou zkušenosti z mezinárodního pracovního prostředí ve stavebnictví
  • dobrá aktivní znalost anglického jazyka (slovem i písmem )
  • nejméně 4leté zkušenosti s řízením nákladů při přípravě a realizaci velkých stavebních projektů (průmyslové stavby - vítány) o finančním objemu nad 400 milionů Kč
  • dobrá znalost práce na PC + znalost příslušných rozpočtových programů
  • zkušenosti na obdobné pozici nejméně 6 let jsou nutností
  • dobrá znalost cen stavebních prací a materiálů
  • velká míra samostatnosti a zodpovědnosti
  • samostatnost a rozhodnost
  • přirozená autorita
  • důslednost

 V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email alp@alpconsulting.cz Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.czDěkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

Firma: ALP consulting, s.r.o.

Kontakt: HR oddělení
náměstí I. P. Pavlova 1785/3
120 00 Praha 2 - Nové Město

Telefon: 723644808

Místo práce: Bratislava a Nitriansky kraj, Slovensko

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé