C++ DEVELOPER

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Rád bys pracoval/a v nadnárodní firmě? Chceš se podílet na mezinárodních projektech? Máš zkušenosti s programováním C++?

Zašli mi svůj životopis ještě dnes!

Náplň práce

  • Vývoj softwaru v C++
  • Podílení se na implementaci SW
  • Práce v agilním týmu
  • Spolupráce s týmem testerů
  • Komunikace s týmy v zahraničí (Rakousko, Německo)

Nabízíme

  • Možnost podílet se na mezinárodních projektech
  • Rozvoj jazykových kompetencí
  • Nástupní a roční bonusy
  • Zajímavý systém finančních benefitů
  • Flexibilní pracovní doba
  • Služební telefon, PC, stravenky
  • Místo pracoviště: Brno

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Zkušenosti s programováním v C++
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Znalost programovacího jazyka Java výhodou
  • Alespoň základní znalost Linuxu

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Lucie Sedláčková

Telefon: +420 777498774

Kód: 12394

Místo práce: Jihomoravský kraj, Brno

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé