Nabídky práce do e-mailu

Customer service representative, sea freight dpt, Praha 8

Pro našeho významného mezinárodního klienta, agenta zahraničního rejdaře, aktuálně hledáme novou posilu do pracovního týmu.

Pozice je vhodná i pro absolventy ze SŠ či VŠ dopravního či ekonomického směru.

Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Klient požaduje:

Min. SŠ vzdělání – v oboru dopravy velkou výhodou

Komunikativní angličtina v psané i ústní formě podmínkou

Praxe v dopravě výhodou

Zkušenosti ze zákaznického servisu

Velmi dobrá znalost práce na PC

Orientace na zákazníka, komunikativní schopnosti

Pečlivost, spolehlivost, cit pro detail, flexibilitu

Schopnost pracovat v týmu i samostatně

Náplň práce:

Komunikace s klienty

Zpracování dat - reporting

Komunikace se zahraničními pobočkami firmy

Zajištění celé přepravy od objednávky po fakturaci

Import/Export

Updatování a kontrola pohybu kontejneru

Klient nabízí:

Zázemí silné nadnárodní společnosti

Motivační platové ohodnocení

Stravenky, Multisport benefit card, jazykové kurzy, 4 sick days, roční prémie, firemní akce...

Nástup možný ihned/dohodou

Místo výkonu Praha 8

CustomerCategory

Logistika-doprava-spedice

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená na oblast farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, logistiku a spedici, FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby aj.

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Monika Kindlová
Dělnická 213
17000 Praha
Telefon: 724 109 578