C# DEVELOPER - PRO ABSOLVENTY

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Jste absolventem vysoké školy? Máte diplomovou práci napsanou v jazyce C# a chcete získat více praxe v tomto programovacím jazyce? Zajímate se o vývoj informačních systémů?

Potom jste to vy, koho hledáme na pozici

C# DEVELOPER

Náplň práce

  • Vývoj informačního systému v jazyce C#, frameowork .NET nebo ASP.NET
  • Spolupráce s ostatními kolegy v týmu
  • Práce pomocí agilní metodiky
  • Tvorba příslušné dokumentace a testování systému

Nabízíme

  • Příjemné pracovní prostředí
  • Stravenky, penzijní připojištění
  • Benefitní systém
  • Možnost profesního růstu
  • Pružná pracovní doba

Místo práce: Brno

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru IT
  • Min. diplomová práce psaná v jazyce C nebo praxe půl roku s programováním v jazyce C
  • Znalost jazyka SQL
  • Zkušenost s vývojem informačního systému nebo aplikace v rámci projektů ve škole
  • Týmového ducha a komunikativnost

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Ing. Petra Byrtusová

Telefon: +420 777498773

Kód: 8142

Místo práce: Jihomoravský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé