Dispečer/ka - referent/ka technického úseku - Praha

MAINTEC je součást mezinárodní agentury HUMARES se sídlem v Holandsku a 66 pobočkami po celém světě od Ameriky, přes Evropu, Asii a Nový Zéland. Od svého založení v roce 1976 se společnost Humares vypracovala do pozice jednoho z hlavních hráčů na pracovním trhu v mezinárodním kontextu. Mezi její hlavní služby patří výběr, nábor a pronájem zaměstnanců napříč odvětvími. Společnost MAINTEC je nástupcem společností START působících na českém pracovním trhu od roku 1993. Máme za sebou tisíce úspěšně zaměstnaných uchazečů o práci v Čechách i v zahraničí. Přidejte se i Vy do této velké skupiny a najděte si společně s námi nové a lepší zaměstnání!

Pro našeho klienta, stabilní silnou společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici Dispečer/ka - referent/ka technického úseku.

Co Vás čeká?

  • příjem servisních zakázek (telefon, mail, fax)
  • plánování termínů provedení zakázek
  • sledování ukončení zakázek
  • reklamace
  • pohledávky
  • péče o kmenové údaje v SAP
  • uzávěrky, příprava mzdových podkladů
  • správa zákaznické databáze
  • běžná administrativa technického úseku a další

Co od Vás požadujeme?

  • ukončené SŠ/VŠ vzdělání technického či ekonomického směru
  • praxe na obdobné pozici (v call centru, dispečinku apod.)
  • Nj nebo Aj výhodou
  • uživatelská znalost MS Office, dobrá znalost Word a Excel, znalost SAP výhodou
  • technické povědomí, výhodou zkušenosti se servisem manipulační techniky nebo podobných zařízení
  • zkušenosti s prací s lidmi (zákaznický servis, zákaznické oddělení, nižší vedoucí pozice – parťák)
  • schopnost zpracovávat různorodou pracovní administrativu
  • čistý trestní rejstřík
  • příjemné vystupování a výborná komunikace nutností, vstřícnost při jednání se zákazníky i s kolegy
  • přesnost, spolehlivost, organizační schopnosti, schopnost týmové práce, ochota učit se, flexibilita, vysoké pracovní nasazení, osobnost odolná vůči stresu
  • vstřícnost a ochotu při jednání s klienty po telefonu i s kolegy na pracovišti, příjemný a kultivovaný projev

Co Vám můžeme nabídnout?

  • perspektivní pracovní pozici na HPP ve stabilní zahraniční společnosti
  • nekuřácké prostředí
  • příjemné pracovní prostředí v Praze 10
  • dobré mzdové ohodnocení
  • stravenky, systém školení, dodatková dovolená, penzijní pojištění, závodní lékařská péče, bezplatná právní klinika, příspěvek na dopravu- nástup ihned

Místo výkonu práce: Praha 10 – Hostivař

Zájemci o tuto pozici zasílejte své CV na naši emailovou adresu.

Firma: Humares s.r.o.

Kontakt: Dr. Leoš Fikeis

Telefon: 731 526 255

Kód: 190

Místo práce: Praha

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé