Nabídky práce do e-mailu

DISPONENT POZEMNÍCH PŘEPRAV SE ZNALOSTÍ JAZYKŮ

Pro našeho klienta, stabilní dopravně/spediční společnost se sídlem v Praze, hledáme vhodné kandidáty či kandidátky s praxí na výše uvedenou pracovní pozici.

Klient požaduje:

  • SŠ/VŠ nejlépe dopravního zaměření
  • Aktivní znalost anglického nebo německého jazyka
  • Zkušenosti v oblasti kamionové přepravy
  • Dobrou znalost práce na PC
  • Samostatnost, velmi dobré komunikační schopnosti, vysoké pracovní nasazení, orientace na výsledek
  • Smysl pro týmovou práci, zodpovědný přístup

Náplň práce:

  • Organizace přeprav dle požadavků zákazníků a partnerů
  • Jednání se zákazníky a dopravci, sjednávání optimálních podmínek pro přepravy
  • Sledování sjednaných zakázek po celou dobu jejich průběhu
  • Zajištění příslušné dokumentace

Klient nabízí:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Odpovídající platové ohodnocení a další zaměstnanecké benefity
  • Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí

CustomerCategory

Logistika-doprava-spedice

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená na oblast farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, logistiku a spedici, FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby aj.

Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Tomáš Vondruška
Dělnická 213
170 00 Praha 7
Telefon: 724 357 872
E-mail: vondruska@profeskontakt.cz