Distrikt manager oblast PRAHA

Pro společnost Sales field force s.r.o. významnou národní společnost s dlouholetou tradicí v oblasti merchandisingu a sběru dat, hledáme vhodné kandidáty na pozici Distrikt manager pro oblast PRAHA.

Náplň práce:

Řízení, kontrola a motivace týmu merchandiserů - doplňovačů ve svěřené oblasti. Pravidelné návštěvy hyper a supermarketů spojené se servisem pro jednotlivé klienty společnosti (Wrigley, Mars, JDE, Red Bull, Varta a další )

Reporting pro jednotlivé klienty společnosti. Aktivní komunikace a sdílení informací s ostatními kolegy společnosti. Zajišťování a kontrola exekuce centrálně dohodnutých aktivit klientů na hyper a supermarketech. Aktivně se podílet na dodržování merchandisingových standardů. Získávání informací o vývoji trhu, výrobcích, aktivitách konkurence. Pravidelný reporting v rámci interního systému.

Požadujeme:

Nástup ideálně ihned. Nadšení, flexibilní reakce a zodpovědný přístup k práci. Zkušenosti na pozici obchodního zástupce výhodou. Prodejní zkušenosti a prokazatelné výsledky, nebo schopnost naučit se aplikovat prodejní a vyjednávací dovednosti. Schopnost budovat efektivní vztahy se zákazníky, aktivně naslouchat a rozvíjet je. Umění plánovat a stanovovat si priority v rámci svých návštěv. Schopnost vnímat a vyhledávat obchodní příležitosti. SŠ/VŠ vzdělání

Vlastní automobil.                                                                                                           Znalost práce na PC ( Outlook, Word, Excel, Power Point )

Bydliště ve svěřené oblasti. Znalost výše uvedeného regionu.

Nabízíme:Prostředí s firemní kulturou založenou na otevřenosti, důvěře a týmové práci. Samostatnou a zodpovědnou práci. Uplatnění v národní společnosti s vybudovanou tradicí. Zaškolení a tréninky na podporu prodejních, vyjednávacích a komunikačních dovedností. Možnost kariérního postupu. Motivující systém finančního ohodnocení. Proplácení používání soukromého automobilu, mobilní telefon, tablet i k soukromým účelům.

Vybraným zájemcům oznámíme termín 1. kola výběrového řízení. Všem ostatním uchazečům děkujeme za zájem pracovat pro naši společnost.

Firma: sales field force s.r.o.

Kontakt: Albert Složíl
Jinonická 80
158 00 Praha 5

Telefon: 737263612

Místo práce: Praha

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 25000 - 25000 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé