Elektrikář, elektroinstalatér - Německo

Naše společnost Dremo Personaldienstleistung GmbH hledá na hlavní pracovní poměr a na dobu nerčitou zkušené elektroinstalatéry na různé stavení projekty v Německu

Náplň práce:

  • práce na projektech - stavby bytů, domů, obchodů, institucí
  • instalace, obsluha a oprava elektrických zařízení
  • pokládání domovních přípojek
  • montování osvětlení, zvonků a domovních mikrofonů
  • zasazení vypínačů, zásuvek

Požadavky:

  • výuční list a praxe v oboru
  • pracovní zkušenosti v oboru elektroinstalace z Německa, příp. z Rakouska, ne starší 5-ti let
  • dobrá orientace v návodech
  • zkušenosti se speciálním nářadím a stroji
  • slušné vystupování a výborná pracovní disciplína
  • samostatnost
  • flexibilita - připravenost na práce na různých projektech v průběhu roku a na práci ve směnách
  • němčina na komunikativní úrovni, znalost terminologie - uchazeč se musí umět samostatně dozozumět na stavbě, musí pochopit zadaný úkol, provést jej dle instrukcí, popsat problém

Nabízíme:

  • práce na dobu neurčitou
  • příplatky za presčasy, práci o svátcích
  • příspěvek na Vánoce, příspěvek na dovolenou (po odpracovaných 6-ti měsících)
  • tarifní plat a diety (nezdaněný příspěvek na bydlení a dopravu)
  • zajištění ubytování
  • výborná organizace práce díky zkušeným disponentům
  • 24 až 30 dní dovolené (dle délky trvání pracovního poměru)
  • sociální, zdravotní a důchodové pojištění dle německých předpisů
  • možnost výplaty týdně
  • v případě potřeby poskytnutí pracovního oděvu a základního nářadí

Firma: Dremo Personaldienstleistung GmbH

Kontakt: Michaela SPRINGEROVÁ
Mengsstraße 4
01139 Dresden
Deutschland

Telefon: +493518977522

Místo práce: různá místa, Německo

Plat: 2500 - 2900 €/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé