ELEKTROINŽENÝR HW

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Máš VŠ vzdělání oboru elektro? Ovládáš dobře anglický nebo německý jazyk? Chceš se stát součástí mezinárodní společnosti, která Vám poskytne možnost dalšího profesního vzdělávání?

Pak hledáme právě Tebe!

Zahraniční společnost s dlouholetou tradicí hledá do svého týmu kandidáta na pozici

ELEKTROINŽENÝR HW (25-35.000,-)

Náplň práce

  • Plánování vývoje HW, tvoření harmonogramu, spolupráce na vývoji
  • Vedení projektového týmu pro vývoj HW
  • Provádění speciálních měření a testování vzorků
  • Identifikace chyb a závad, které se vyskytnou během testování
  • Komunikace s vývojovým centrem v zahraničí, hledání inovativních řešení

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené a jiné benefity
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Závodní stravování
  • Zajímavou práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Možnost odborného vzdělávání
  • Nadstandardní platové ohodnocení
  • Místo výkonu práce: Praha - Východ

Požadujeme

  • VŠ elektrotechnické vzdělání
  • Nadšení pro elektro
  • Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • Znalost elektroniky, mikropočítačové techniky
  • Schopnost práce s technickou dokumentací

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Bc. Barbora Hamzíková

Telefon: +420 775787341

Kód: 4280

Místo práce: Praha, Středočeský kraj, Slovensko

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé