ELEKTROKONSTRUKTÉR

Výrobce kompletních interiérů osobních dopravních prostředků hledá zaměstnance na pozici elektrokonstruktér.

Náplň práce

  • projektování systémů automatizace a elektro
  • vyhotovení elektro dokumentace, manuálů, kusovníků a projektování jejich součástí
  • podpora tvorby koncepce celkového uspořádání zařízení a vytvoření procesů
  • komunikace se zákazníky při technických jednáních

Nabízíme

  • nástup IHNED
  • zajímavé finanční ohodnocení a firemní benefity
  • participaci na vývoji nových produktů
  • zajímavou práci na plný úvazek v dynamicky se rozvíjející firmě
  • příležitost pro absolventy SŠ i uchazeče s praxí
  • možnost získání nových znalostí a kariérního růstu

Požadujeme

  • SŠ vzdělání elektrotechnické
  • znalost projektování a příslušných norem (elektro, strojní bezpečnost, atd.)
  • iniciativu a zodpovědnost
  • analytické a tvořivé myšlení
  • praxe na obdobné pozici vítána

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Ondřej Hromjak
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 128455

Místo práce: Liberecký kraj, Ústecký kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé