ELEKTROKONSTRUKTÉR (JUNIOR SENIOR)

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Hledáte nové pracovní výzvy v oblasti konstrukcí? Hovoříte anglicky? Chcete pracovat pro významného výrobce elektronických a mechatronických komponentů a v této společnosti se dále vzdělávat a růst?

Pokud ano, tato nabídka je určena právě Vám!

Zahraniční výrobní firma rozšiřuje svůj tým a pro nové projekty hledá pro svůj závod na Berounsku a do svého vývojového centra v Praze - Zličín posily týmu

ELEKTROKONSTRUKTÉR (JUNIOR - SENIOR)

Náplň práce

  • konstrukční návrhy, vývoj a inovace software a hardware společnosti
  • práce v 3D programech – CATIA V5
  • podílení se na projektech
  • komunikace se zákazníky

Nabízíme

  • velice zajímavé platové ohodnocení
  • zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • možnost kariérního postupu
  • možnost seberealizace a dalšího profesního vzdělávání
  • místo výkonu práce: Středočeský kraj (mezi Prahou a Plzní) nebo Praha - Zličín

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • znalost programování C, mikroprocesorové aplikace
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • praxi na obdobné pozici - velká výhoda, juniory zaškolíme

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Lenka Sládková

Telefon: +420 775787072

Kód: 8740

Místo práce: Středočeský kraj, Plzeňský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé