ELEKTROMECHANIK

Přední výrobcem pro automobilový průmysl hledá pro rozšíření stávajícího týmu, vhodné kandidáty/-ky na pozici:ELEKTROMECHANIK

Náplň práce

  • ovládání všech strojů a jejich seřízení v rámci svěřeného úseku
  • zajištění bezproblémového chodu oddělení a svěřeného úseku
  • zajištění chodu svěřeného úseku po elektrické stránce (el. připojení strojů a zařízení, montážních stolů, opravy elektro příslušenství)
  • dodržování BOZP v rámci správného připojení elektrického zařízení
  • dodržování předpisů v rámci pracoviště
  • plnění a dodržování úkolů přidělených vedoucím nebo jeho zástupcem
  • dodržování pracovního řádu, vnitřních předpisů a směrnic zaměstnavatele
  • případné zaučení nových kolegů

Požadavky

  • SŠ nebo SOU v technickém oboru – elektro
  • praxe v oboru, ale není podmínkou
  • vyhláška 50/1978 Sb.
  • ochotu pracovat ve směnném režimu
  • znalost AJ nebo NJ výhodou

Nabízíme

  • atraktivní finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity (13. plat, týden dovolené navíc, jazykové kurzy)
  • zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • moderní pracovní prostředí
  • přístup k nejmodernějším technologiím

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Jaroslava Plecita
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 118825

Místo práce: Ústecký kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé