ELEKTROMECHANIK JUNIOR

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Baví Vás nejmodernější technologie? Rádi byste získali zajímavou práci ve společnosti, která je jedničkou a expertem ve svém oboru? Pracovali byste rádi na pozici ELEKTROMECHANIK JUNIOR na Vysočině? Pak nám zašlete Váš životopis!

Stabilní, oceňovaná mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu nového kolegu na pozici

ELEKTROMECHANIK JUNIOR (20-25.000,- Kč)

Náplň práce

  • Pravidelná údržba montážních linek
  • Elektromechanické opravy zařízení ve výrobě
  • Odstraňování závad a upozorňování na chyby
  • Preventivní prohlídky strojů a jejich evidence
  • Záznamy o opravách a náhradních dílech
  • Práce ve směnném provozu

Nabízíme

  • Bezplatné odborné školení, možnosti růstu
  • 13. plat + další prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • Příplatky na dojíždění, penzijní připojištění
  • Přátelské a moderní pracovní prostředí
  • Možnost pracovat s nejmodernějšími technologiemi
  • Další široká škála firemních benefitů
  • Místo výkonu práce: Vysočina

Požadujeme

  • SŠ/SOU v oboru elektromechanik/elektrotechnik
  • Vyhlášku 50/78, min. §5
  • Praxi na podobné pozici ve výrobě výhodou
  • Samostatnost, spolehlivost
  • Zodpovědnost při výkonu práce
  • Ochotu pracovat na směny

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Jitka Kolářová

Telefon: +420 773737662

Kód: 10468

Místo práce: Vysočina

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé