Elektrotechnik

POŽADAVKY:• SŠ/SOU/ v oboru elektro•  praxe v elektrotechnice výhodou (ale není podmínkou) •  uživatelská znalost práce s PC• spolehlivost, pečlivost, manuální zručnost • samostatnost

NÁPLŇ PRÁCE:•  montáž strojů • zapojení rozvaděčů • výstupní kontrola • zodpovědnost za hlídání skladových zásob potřebných k výkonu práce • práce s PC

NABÍZÍME: • práci v příjemném kolektivu • prostředí nového moerního závodu • zázemí stabilní zahraniční společnosti • závodní stravování s příspěvkem • 1 směnný provoz (6:00 - 14:45) • týden dovolené navíc • příspěvek na penzijní / životní připojištění • příspěvek na dopravu • další benefity

Firma: Loma Systems s.r.o.

Kontakt: Lenka KLAUBEROVÁ
U Lomy 1069
334 41 Dobřany

Telefon: 377183813

Místo práce: Dobřany

Poznámka: vhodné pro absolventy

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé