ELEKTROTECHNIK - SPECIALISTA

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Jste specialistou na oblast elektro? Víte, jak správně nastavit technologické postupy při elektrotechnických operacích? Potom hledáme právě Vás.

Strojírenská výrobní společnost s dlouholetou tradicí, hledá nového kolegu na pozici

ELEKTROTECHNIK - SPECIALISTA (25 - 30 000,-)

Náplň práce

  • tvorba technologických postupů pro výrobu, montáž a opravy elektrosoučástí
  • posuzování technické dokumentace z hlediska technologie
  • zadávání na kooperaci
  • tvorba požadavků na používané přípravky a měřidla
  • zodpovědnost za svěřenou dokumentaci
  • tvorba normočasů
  • kontrola a optimalizace jednotlivých postupů a operací
  • spolupráce na cenotvorbě

Nabízíme

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • možnost kariérního růstu a dalšího vzdělávání
  • závodní stravování
  • další benefity
  • místo výkonu práce: Šumpersko

Požadujeme

  • SŠ/VŠ – elektro
  • zkušenosti v oblasti technologie a elektrotechnické výroby
  • vyhl. 50 § 7
  • orientace v normách EN, ČSN, TNŽ, UIC
  • schopnost práce s technickou dokumentací
  • znalost práce na PC
  • řp. sk. B

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Jindřich Bláha
BEA Centrum Olomouc
tř. Kosmonautů 1288/1
779 00 Olomouc

Telefon: +420 777498775

Kód: 8714

Místo práce: Olomoucký kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé