ELEKTROTECHNIK SE ZNALOSTÍ PROGRAMOVÁNÍ PLC

Od 1.7.2016 se stala společnost Rexam součástí nadnárodní společnosti Ball Corporation. Tímto spojením vzniká silné uskupení s významným postavením na trhu obalových materiálů.

Společnost Ball Corporation byla založena v roce 1880, má čtyři hlavní výrobní divize - hliníkové nápojové obaly, aerosolové obaly, obaly na potraviny a letectví a kosmonautika.

Zaměstnává přes 18 700 zaměstnanců po celém světě a působí ve více než 120 lokalitách.

Pro pobočku se sídlem v Dýšině aktuálně hledáme:

Motivované kolegy na pozici:

NÁPLŇ PRÁCE:

• Zajištění údržby a opravy automatů PLC• Systémová podpora výrobní linky• Provádí složitější opravy a úpravy zařízení na výrobní lince• Správa Helpdesku• Spolupráce v rámci IT oddělení, komunikace s IT oddělením na centrále v Anglii

POŽADUJEME:

• SŠ/VŠ technického směru (elektro)• Zkušenost na obdobné pozici podmínkou• Pokročilá znalost uživatelské práce na PC, porgramování PLC• Platná vyhláška "50"• Znalos AJ na velmi dobré úrovni podmínkou

NABÍZÍME:

• Práci ve stabilní mezinárodní společnosti• Pracovní poměr na dobu neurčitou• Možnost osobního a kariérního rozvoje• Zaměstnanecké výhody, motivující systém odměňování• Ocenění vaší práce

Nástup: možný IHNED

Těšíme se na Vaše životopisy, které v případě zájmu posílejte mailem nebo poštou na adresu Rexam Beverage Can Czech Republic s.r.o. Dýšina 292, PSČ 330 02

Uchazeče o zaměstnání budeme zvát na pohovor na základě předem doručeného životopisu s uvedeným názvem pozice, o kterou se zajímáte.

Firma: Ball Beverage Packaging Czech Republic s.r.o.

Kontakt: Marcela KUBÍČKOVÁ
Dýšina 292
330 02 Dýšina

Telefon: 378011534

Místo práce: Dýšina

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé