EMBEDDED SW PROGRAMÁTOR

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Ovládáte programovací jazyk C? Chcete pracovat na embedded vývoji software pro zdravotnické produkty a zlepšovat kvalitu života pacientů?

Pojďte se podílet na zajímavých projektech, které máte možnost ovlivňovat!

Náplň práce

  • Vývoj embedded softwaru v C
  • Rozvoj oblasti IoT (internet of things)
  • Komunikace se zahraničními pracovišti
  • Příprava technické dokumentace

Nabízíme

  • Možnost částečného home office
  • Systém kafetérie
  • Flexibilní pracovní doba
  • Firemní školka
  • 13. plat
  • Dotované obědy
  • Vzdělávací kurzy atd.
  • Lokalita: Slaný

Požadujeme

  • Zkušenost s programováním v C alespoň 1 rok
  • VŠ/SŠ elektrotechnického směru
  • Znalost ARM (Cortex) nebo STM32
  • Pokročilá znalost AJ
  • Výhodou znalost Win32, C++, C#, AVR, Eclipse, GIT

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Bc. Markéta Málek
Pobřežní 620/3
186 00 Praha 8

Telefon: +420 778407990

Kód: 11504

Místo práce: Středočeský kraj, Ústecký kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé