Nabídky práce do e-mailu

FARMACEUTICKÝ REPREZENTANT - Východní Čechy!

Naším klientem je středně velká zahraniční farmaceutická společnost se sídlem v Praze.

Pro region Východní Čechy hledáme vhodného kandidáta/kandidátku dle uvedených požadavků.

Požadavky klienta:

  • SŠ/VŠ – ideální zaměření přírodní vědy, farmacie, ekonomie
  • Praxe na pozici FR či OZ výhodou / pozice je vhodná pro čerstvé absolventy VŠ
  • Praxe na pozici FR v Rx vítána
  • Tah na branku, výborné prezentační a organizační schopnosti a dovednosti
  • Platný řidičský průkaz sk. B s praxí a ochota cestovat
  • Bydliště v regionu
  • Nástup ihned či dohodou

Pracovní náplň:

  • Každodenní kontakt s lékaři z oblasti kardio, neuro, gastro, int a GP, s lékárnami a lékárenskými řetězci
  • Zodpovědnost za prezentace a prodej svěřeného portfolia Rx produktů
  • Udržování a prohlubování dobrého jména společnosti
  • Organizace a vedení seminářů, školení, účast na konferencích
  • Monitoring trhu, sledování konkurence
  • Reporting
  • Práce v regionu

Klient nabízí:

  • Zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • Odborné zaškolení, práci v dynamickém kolektivu
  • Služební automobil i k soukromému použití, notebook, mobilní telefon
  • Dobré finanční ohodnocení (fix + bonusy)

CustomerCategory

Farmacie-zdravotnicka_technika-zdravotnictvi

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená na oblast farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, logistiku a spedici, FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby aj.

Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Lucie Mičková
Dělnická 213
17000 Praha
Telefon: 601 556 724
E-mail: mickova@profeskontakt.cz