Finance and Reporting Assistant

Pro silnou mezinárodní společnost zajišťující služby pro reklamní agentury hledáme kandidáty na pozici

Popis pracovní pozice:

  • Zpracovávání dodavatelských faktur, dohledávání a párování objednávekv mediálním SW
  • Komunikace s obchodním oddělení agentur
  • Odsouhlasení harmonogramu účetních závěrek s klienty
  • Příprava a kontrola předvahy pro reporting.
  • Příprava navazujících souborů reportingu
  • Spolupráce na přípravě podkladů pro externí a interní audit
  • Kontrola interních dokladů, účtování interních dokladů

Vaše předpoklady

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Zkušenosti na obdobné pozici alespoň 1 rok (u VŠ není podmínkou)
  • Pokročilá znalost práce na PC – MS Office, účetní programy
  • Znalost AJ na úrovni běžné komunikace – zejména písemná forma

Co nabízíme

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Podporu v odborném růstu – školení, vzdělávání
  • Výuku AJ na pracovišti
  • Příjemný kolektiv, pravidelné firemní akce
  • Pracoviště – Praha 7

Místo práce: Praha 7

Poznámka: vhodné pro absolventy

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé